سازه انحصاری گروه توسعه تجارت فروشراه

درباره سیار بورد

  • Home
  • /
  • درباره سیار بورد

سیار بورد چیست ؟

درباره سیار بورد : سیار بورد سازه انحصاری شرکت فروشراه یکی از جدیدترین و پر طرفدارترین تبلیغات روز دنیا می باشد که در تمامی کشورهای پیشرفته و پیشرو در زمینه تبلیغات در حال استفاده می باشد.

درباره سیار بورد

سیار بورد را شرکت فروشراه با هدف ایجاد تحولی عظیم در صنعت تبلیغات کشور و با رویکرد اجرای بزرگترین پروژه های تبلیغات چریکی و پارتیزانی در ایران به ثبت رسانیده است تا بتوانیم با اجرای کمپین هایی قدرتمند و موفق همراه با تفکرات خلاقانه جایگاه برند شما را ارتقا دهیم و سهم از بازار برند شما را افزایش دهیم.   

درباره سیار بورد

درباره سیار بورد

مشخصات سازه سیار بورد

این سازه شامل یک موتور کشنده می باشد که از سیستم پیشرفته ایمنی حفظ تعادل برخوردار است و روی آن بیلبردی با اشکال و متریال های مختلف از قبیل پلاستیک فشرده شده،صفحه ماکت محصول و متریال ها و اشکال گوناگون استفاده می گردد و لازم به ذکر است که سیار بورد یکی از نوین ترین و جدیدترین نسل ابزارهای تبلیغاتی روز دنیا می باشد که جزو اثربخش ترین و کارآمدترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد که می تواند تاثیر مطلوب و ماندگاری روی ذهن مخاطبین داشته باشد.

این سازه ظاهری زیبا و جذاب دارد و می تواند جلب توجه فوق العاده ای را به سمت خود داشته باشد و نوآوری و خلاقیت به کار برده شده در آن به شدت آن را تبدیل به یک سازه تبلیغاتی اثربخش و کارآمد نموده است.