13
آبا

اجرای رودشو ایرانسل در نمایشگاه تلکام

اجرای رودشو ایرانسل توسط سیار بورد توسط آژانس فروشراه :

رودشو ایرانسل توسط سیار بورد یا اسکوتر تبلیغاتی

رودشو ایرانسل : برگزاری ایونت ها،رودشوها و اجرای با کیفیت ترین پروژه های سمپلینگ و پروموشن تخصص ماست و همچنین افتتاحیه شرکتها و برندها،اجرای مراسم قرعه کشی،دعوت از برترین خواننده ها و بازیگران محبوب و همچنین شو من ها از دیگر مواردی است که در زمینه خدمات ما جای گرفته است.

رودشو ایرانسل توسط سیار بورد

 

نمایشگاه تله کام

این نمایشگاه هر ساله در مهر ماه به منظور نمایش ظرفیت‌های کشور در صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی به صورت تخصصی برگزار می‌شود. نمایشگاه امسال نیز توسط شرکت پالار سامانه با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهور اسلامی ایران و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعت برگزار می‌گردد. اگرچه بنا به گفته مسئولان، از سال آینده این نمایشگاه با نمایشگاه الکامپ ادغام شده و یک نمایشگاه به جای این دو نمایشگاه تخصصی برگزار خواهد شد.

رودشو ایرانسل توسط سیار بورد

سیار بورد

هم زمان با شکل گیری تکنولوژی های نوین در جهان امروز، صنعت تبلیغات نیز در حال تغییر است در این دنیای پر خلاقیت و پر هیاهو هر روز پدیده ای جدید متولد می شود و مخاطبان را به استفاده از خود فرا می خواند. ما با برنامه ریزی های میدانی و منطقه ای کمپین هایی عظیم را برای شما به ارمغان خواهیم آورد تا بتوانید به صورت گسترده دیده شوید و از همه مهم تر در ذهن مخاطب ماندگار شوید. اطلاعات بیشتر در باره سیار بورد

رودشو ایرانسل توسط سیار بورد

لازم به ذکر است که تمامی نیروهای گروه توسعه تجارت فروشراه نیروهای بومی هستند و قدرت اجرای بزرگترین پروژه های سمپلینگ در سراسر ایران را دارا می باشیم که حسن بومی بودن سمپلرها و پروموترها اول این است که در هزینه های شما صرفه جویی می گردد و نیازی نیست هزینه های اقامت نیروها و رفت و آمد پرداخت نمایید و مزیت دوم آن این است که با لحجه،فرهنگ و گویش مردم همان شهر صحبت می کنند و ارتباطات بهتری را برقرار می نمایند.